Paní Srostlíkovou navštěvujeme nějakou dobu, máme ji moc rádi, máme k ní důvěru a je to opravdu člověk na svém místě, který s ochotou vše vysvětlí a má vstřícný přístup nejen k lidem, ale též k domácím mazlíčkům :)
Eliška
22. január 2026
5 Perfektné
Anna
15. január 2026
5 Perfektné
Nastya
13. január 2026
5 Perfektné
Jessie
12. január 2026
5 Perfektné
Irena
5. január 2026
5 Perfektné
Milá, vstřícná a empatická paní doktorka i sestřička.
Jana
29. december 2025
5 Perfektné
Lada
22. december 2025
5 Perfektné
Skvělý přístup, profesionalita.
Zhrnutie recenzií
4.99 Perfektné(246)
Perfektné
244
Skvelé
1
Dobré
1
Horšie
0
Zlé
0
O nás
Veterinární ordinace pro malá zvířata s osobním přístupem.