100% spokojenost. Paní doktorka i sestřičky velice milé, ochotné a usměvavé. Příjemná atmosféra a profesionální v každém směru. Vyslechnou, poradí, vysvětlí. Paní doktorka velice pečlivá.
Děkujeme 👍🐾
Antonín
23. jún 2026
5 Perfektné
Helena
23. jún 2026
5 Perfektné
Velice milá paní doktorka i sestřička
Dagmar
20. jún 2026
5 Perfektné
Andrea
19. jún 2026
5 Perfektné
Veronika
19. jún 2026
5 Perfektné
Renata
18. jún 2026
5 Perfektné
Anna
17. jún 2026
5 Perfektné
Skvělý přístup a moc milá paní doktorka i sestřička dekuji ❤️
Rozálie
17. jún 2026
5 Perfektné
Jaroslav
10. jún 2026
5 Perfektné
Zhrnutie recenzií
4.99 Perfektné(244)
Perfektné
243
Skvelé
1
Dobré
1
Horšie
0
Zlé
0
O nás
Veterinární ordinace pro malá zvířata s osobním přístupem.