S veterinou jsem velmi spokojená. Všem mohu doporučit.
Sabina
10. apríl 2026
5 Perfektné
Jana
8. apríl 2026
5 Perfektné
Pani doktorka i sestřička velmi milé. Vše vysvětlily, věnovaly se mně i štěňátku 😉
Helena
1. apríl 2026
5 Perfektné
Empatický přístup
Tereza
31. marec 2026
5 Perfektné
Jaroslava
31. marec 2026
5 Perfektné
Moc děkuji za skvělé přijetí,vyšetřeni a laskavé jednání s kočičkou Luci a koncem minulého roku i s kocourkem Mikeym.
Určitě doporučuji tuto ordinaci i pro vstřicnost a mile jednání paní doktorky Seifertové a sestřičky.
Zhrnutie recenzií
4.99 Perfektné(244)
Perfektné
242
Skvelé
1
Dobré
1
Horšie
0
Zlé
0
O nás
Veterinární ordinace pro malá zvířata s osobním přístupem.