Líbila se mi jeho precizní práce a s jakou lehkostí Tomáš stříhá . Velmi pěkně si pohrál s účesem , hlavně dbal na strany . Výsledkem je pěkný,čistý účes , který se mu moc povedl.
Petr
2. marec 2026
5 Perfektné
Samuel
25. február 2026
5 Perfektné
Skvělý barber , můžu jedině doporučit budu chodit častěji .
Ota
25. február 2026
5 Perfektné
Velice oceňuji přístup k zákazníkům a kvalitu služeb.