Naprosto profesionální přístup, pán byl velmi milý, všechno co jsem chtěl udělat s vlasy i vousy, přesně vystihl a už jsem v tomto zařízení po druhé a myslím si, že teď bude delší dobu jako mé hlavní kadeřnictví. Na uvítanou si můžete dát kávu, vodu nebo co nabízejí na jejich webových stránkách. Já osobně, jsem byl velmi spokojen, jak s prostředím tak celkovým přístupem. Budu se opět těšit na návštěvu a rozhodně doporučuji toto pánské kadeřnictví. S pozdravem váš velmi spokojený zákazník Petr Kopřiva