Byla jsem zde poprvé, nebyla jsem delší dobu spokojená s místem, kam jsem dlouho chodila. Z této návštěvy jsem odešla velice spokojená, slečna byla milá a velice precizní, bylo vidět, že si nechává záležet. Poprvé po dlouhé době jsem odešla ze salonu velice spokojena a bez sebemenšího pocitu zklamání s prací, barvou nebo čímkoliv. Moc děkuji ❤️ určitě přijdu znovu 🌸
Kateřina
14. března 2024
4 Skvelé
Žaneta
4. března 2024
5 Perfektné
Skvělý přístup, nádherný nehty ❤️
Oksana
4. března 2024
5 Perfektné
Kateřina
27. února 2024
5 Perfektné
Radka
27. února 2024
3 Dobré
Zhrnutie recenzií
4.67 Perfektné(815)
Perfektné
675
Skvelé
71
Dobré
27
Horšie
20
Zlé
22
O nás
Profesionální péče o nehty a pánské střihy v moderním designovém interiéru, kde se budete cítit skvěle a načerpáte pozitivní energii