Slečna velice šikovná, ptala se zda je vše v pořadku. Byla pečlivá. Velice doporučuji✨
Sofia
16. května 2024
5 Perfektné
Marta
4. května 2024
2 Horšie
Již potřetí se mi stalo, že jsem čekala 20min než mě vzali, i když jsem byla objednána. Nehty holky dělaly vždycky super ale tentokrát se mě ujal kluk a výsledek byl velmi špatný. Nehty neuměl vytvarovat, mám je zvlněné, barva se mi za pár dní začala na koncích nehtů loupat. Vypadají hůř,než jsem si je dříve dělala sama. Navíc stály 650kč, což je na kvalitu provedení opravdu přehnané. Bohužel, už nepřijdu.
Marcela
19. dubna 2024
5 Perfektné
Příjemné prostředí, precizní práce a super masážní křeslo. Příjemný personál
Katerina
18. dubna 2024
5 Perfektné
DANIELA
17. dubna 2024
5 Perfektné
Maximální spokojenost, navštěvuji .pravidelně 😁
Natálie
15. dubna 2024
5 Perfektné
Hana
10. dubna 2024
5 Perfektné
Zhrnutie recenzií
4.67 Perfektné(815)
Perfektné
675
Skvelé
71
Dobré
27
Horšie
20
Zlé
22
O nás
Profesionální péče o nehty a pánské střihy v moderním designovém interiéru, kde se budete cítit skvěle a načerpáte pozitivní energii