Cítila jsem se celé dopoledne v rukou paní Scherksové jako princezna. Velmi milá, nesmírně šikovná paní. Pomyslnou třešničkou na dortu bylo výborné kafíčko s mým nejoblíbenějším čokoládovým bonbonem <3
Barbora
16. prosince 2020
5 Perfektné
Zhrnutie recenzií
4.97 Perfektné(1028)
Perfektné
1000+
Skvelé
9
Dobré
2
Horšie
2
Zlé
3
O nás
Profesionální služby manikúry a mokré pedikúry v nově vzniklém studiu Útulno.
Můžete se těšit na příjemný zážitek, kvalitní péči a odpočinek.
Pracuji se shellaky značky CND a klasickými laky Vinylux.
Možnost platby hotově a QR kódem.