Káťa je ta nejlepší pedikérka, co jsem kdy poznala. Její pedikúra je vždy precizní. V novém salonu je to moc pěkné.
Jana
2026. január 13.
5 Perfektné
Paní Kateřina byla opět skvělá, nožičky mám jako nové😉
Daniela
2026. január 13.
5 Perfektné
Krásné nové prostory, jako vždy příjemná a šikovná paní Scherksová. Moc děkuji.
Radek
2026. január 12.
5 Perfektné
Příjemné prostředí, přátelský a profesionální přístup. Doporučuji
Tereza
2026. január 10.
5 Perfektné
Krásné a příjemné prostředí, opravdu tu bylo útulno! Služby špičkové!
Lucka
2026. január 9.
5 Perfektné
Zhrnutie recenzií
4.97 Perfektné(1028)
Perfektné
1000+
Skvelé
9
Dobré
2
Horšie
2
Zlé
3
O nás
Profesionální služby manikúry a mokré pedikúry v nově vzniklém studiu Útulno.
Můžete se těšit na příjemný zážitek, kvalitní péči a odpočinek.
Pracuji se shellaky značky CND a klasickými laky Vinylux.
Možnost platby hotově a QR kódem.