Viac sympatickejsiu particku ludi asi o 9 rano na Jiraku nenajdete, super ! (Aj vajcak som dostal okostovat <3 )
PS: Jo, strih super to je jasne.
Matej
2021. december 9.
5 Perfektné
Mira
2021. december 8.
5 Perfektné
Miro
2021. december 8.
5 Perfektné
Eva
2021. december 7.
5 Perfektné
Karel
2021. december 7.
5 Perfektné
Jakub
2021. december 3.
5 Perfektné
Tomas
2021. december 3.
5 Perfektné
Karel je profesional. Byla to s nim prijemne stravena chvile. Dekuji, atlete a lyzari.:-))
Martin
2021. december 2.
5 Perfektné
Zhrnutie recenzií
4.9 Perfektné(1440)
Perfektné
1000+
Skvelé
50
Dobré
19
Horšie
4
Zlé
11
O nás
Milí zákazníci a přátelé,
s těžkým srdcem vás musíme informovat, že po 8 úžasných letech jsme na konci června ukončili provoz našeho barbershopu TONY ADAM’S. Byla to pro nás neuvěřitelná cesta plná skvělých střihů, přátelství a nezapomenutelných momentů.
Rádi bychom vám všem poděkovali za vaši dlouholetou podporu, důvěru a loajalitu. Byli jste nedílnou součástí našeho příběhu a bez vás by to nikdy nebylo možné.
Ačkoliv náš barbershop zavírá své dveře,vzpomínky, které jsme společně vytvořili, zůstávají navždy. Věříme, že jsme vám poskytli nejen profesionální služby, ale i místo, kde jste se mohli cítit jako doma.
Pokud máte jakékoliv dotazy nebo máte zájem o více informací k prostorům barbershopu, kontaktujte nás na emailu vitek@tonyadams.cz
Ještě jednou děkujeme za všechno a těšíme se na to, co přinese budoucnost!
S úctou,
Tým TONY ADAM´S BARBERSHOP