Byla jsem velice spokojena. Pedikura byla provedena s peclivosti, pohodlne kreslo s masazi a hlavne velky vyber krasnych barev. Urcite prijdu zase. Dekuji
Petra
11. apríl 2025
5 Perfektné
Perfektni
Viktoriia
10. apríl 2025
5 Perfektné
Jana
9. apríl 2025
5 Perfektné
Dominika
8. apríl 2025
5 Perfektné
Mája
8. apríl 2025
5 Perfektné
Giedre
8. apríl 2025
4 Skvelé
Ráchel
7. apríl 2025
2 Horšie
I přes to že jsem měla rezervaci jsem
Zhrnutie recenzií
4.7 Perfektné(497)
Perfektné
420
Skvelé
39
Dobré
17
Horšie
8
Zlé
13
O nás
Luxusní nehtové studio, zaměřující se nejen na nehty, ale také i na řasy