Pedikúra za 650 Kč trvala cca 30 minut. Paní mi ostříhala narychlo nehty tak, že mi pořád přijdou dlouhé, ostříhala trochu kůži kolem nehtů a takovým velkým pilníkem mi asi 4x přejela po každé noze, jakože reálně za minutu byly obě hotové. Pak minuta masáže a to bylo vše. Ještě tedy gel lak. Ale stran pedikúry to bylo teda úplně k ničemu, příště půjdu jinam.
veronika
20. května 2025
5 Perfektné
Tereza
19. května 2025
5 Perfektné
Denisa
16. května 2025
5 Perfektné
Mají to tam moc krásné a slečny jsou hrozně milé a šikovné.
Lenka
16. května 2025
3 Dobré
Lenka
16. května 2025
5 Perfektné
Kamila
15. května 2025
5 Perfektné
šla jsem přesně na objednaný čas, rychlost, pečlivost.
Zhrnutie recenzií
4.7 Perfektné(497)
Perfektné
421
Skvelé
39
Dobré
17
Horšie
8
Zlé
13
O nás
Luxusní nehtové studio, zaměřující se nejen na nehty, ale také i na řasy