❌ Velké zklamání! ❌
Byla jsem objednaná na přesný čas, ale čekala jsem půl hodiny! A to bez jakékoli omluvy nebo vysvětlení. Když jsem se zeptala, kdy už půjdu na řadu, slečna nehtařka mi jen odvětila, ať „ještě chvíli počkám“. Bez zájmu, bez snahy situaci řešit. Opravdu neprofesionální přístup. Když si rezervuju termín a konkrétní čas, očekávám, že mě taky včas vezmou, nebo mi alespoň slušně řeknou, proč to nejde.
Čas zákaznic evidentně nikoho nezajímá.
Už nikdy víc. 👎
Lenka
19. jún 2025
5 Perfektné
Vše v pořádku
Giedre
13. jún 2025
5 Perfektné
veronika
13. jún 2025
5 Perfektné
Linda
13. jún 2025
5 Perfektné
Marta
11. jún 2025
2 Horšie
Zdenka
9. jún 2025
5 Perfektné
Zhrnutie recenzií
4.7 Perfektné(497)
Perfektné
421
Skvelé
39
Dobré
17
Horšie
8
Zlé
13
O nás
Luxusní nehtové studio, zaměřující se nejen na nehty, ale také i na řasy