Ja sem chodím tak strašně ráda! Renatka se mi o mé dlouhé vlasy vždycky tak báječně a trpělivě postará! A ještě mi vždycky vybere po melíru ten správný přeliv podle mého přání. A co je (jinde) nevídané - ja si u ní odpočinu, protože je empatická ke svým klientům. Dekuji!
Suchanková
29. dubna 2025
5 Perfektné
Štěpánka
28. dubna 2025
5 Perfektné
Ivana
25. dubna 2025
5 Perfektné
Jako vždy skvělé
Hana
24. dubna 2025
5 Perfektné
super, krásný účes
Štěpán
22. dubna 2025
5 Perfektné
Kateřina
15. dubna 2025
5 Perfektné
Jakub
15. dubna 2025
5 Perfektné
Eva
14. dubna 2025
5 Perfektné
Jana
14. dubna 2025
5 Perfektné
Výborné kadeřnice, milá atmosféra, všechno načas - a skvělý výsledek:-)
Jana Jílková