Všem doporučuji. V salónu jsou úžasné paní kosmetičky, laskavé, milé a hlavně profesionálky. A jejich procedury si nemůžu vynachválit, nejraději bych chodila každý den. :)) vyzkoušejte a už nebudete chodit jinam.
Radka
28. marec 2023
5 Perfektné
Lenka
27. marec 2023
3 Dobré
Vlasta
25. marec 2023
5 Perfektné
Emma
23. marec 2023
5 Perfektné
slečna velice milá , krásné prostředí
Lucie
23. marec 2023
5 Perfektné
Tatiana
22. marec 2023
5 Perfektné
Silvie
21. marec 2023
5 Perfektné
Moc mila pani
Monika
16. marec 2023
5 Perfektné
Petra
16. marec 2023
5 Perfektné
Zhrnutie recenzií
4.96 Perfektné(958)
Perfektné
931
Skvelé
20
Dobré
6
Horšie
0
Zlé
1
O nás
V Salonu klademe důraz především na výsledný efekt ošetření. Prvořadá je pro nás spokojnost klientů a poskytování kvalitních služeb s použitím účinných a nejbezpečnějších přístrojů a metod. Rádi vidíme klienty, jak odcházejí odpočatí, s hladkou pokožkou a plní nové síly. Ať už si zvolíte kteroukoliv službu, pokusíme se splnit vaše očekávání, abyste si při odchodu spokojeně vrněli jako malé kotě :-)
Platba je možná cash,převodem na účet nebo pomocí QR. S klientskou kartou jsou ceny nižší. Pokud ji ještě nemáte, požádejte obsluhu, bude vám vystavena.
Těšíme se na Vaši návštěvu