Jo moc dobrý byl jsem tam poprvý.Takže jsem nevěděl kde co přesně je atd ale šlo to najel jsem tam a zvedl auto a ošetřil celý spodek.Atd mají tam dost věcí a určitě tam pojedu znova zase
Martin
1. august 2025
1 Zlé
Nedostal sem odkaz pro otevření garáže :/
Martin
1. august 2025
1 Zlé
Nedostal sem odkaz pro otevření garáže.
Stanislav
31. júl 2025
5 Perfektné
Tomáš
31. júl 2025
5 Perfektné
Jan
29. júl 2025
5 Perfektné
Zhrnutie recenzií
4.78 Perfektné(560)
Perfektné
484
Skvelé
53
Dobré
11
Horšie
4
Zlé
9
O nás
Máš rád své auto a nerad ho dáváš do cizích rukou a nebo tě prostě jen baví práce na autě? Přesně pro tebe je O. G. - Otevřená garáž.