Je super že tahle možnost v Brně existuje pro lidi/kutily co si rádi opravy věci samy, ale ten nepořádek je šílený. Lidi/kutilove se vůbec neumí chovat. Všude je olej/ filtry. Když něco potřebujete všude to hledáte nic není na svém místě.
Zhrnutie recenzií
4.78 Perfektné(560)
Perfektné
483
Skvelé
53
Dobré
11
Horšie
4
Zlé
9
O nás
Máš rád své auto a nerad ho dáváš do cizích rukou a nebo tě prostě jen baví práce na autě? Přesně pro tebe je O. G. - Otevřená garáž.