K Martinovi se chodím stříhat už delší dobu a s jeho prací jsem vždy velmi spokojen. Vždy mě ostříhá skvěle a líbí se mi jeho profesionální přístup. Martina můžu jen doporučit. Podle mého je OHOL.TO nejlepší barber shop v Brně.
Miroslav
30. června 2022
5 Perfektné
Zuzana
30. června 2022
4 Skvelé
Petr
29. června 2022
5 Perfektné
Super
Zhrnutie recenzií
4.91 Perfektné(2149)
Perfektné
1000+
Skvelé
46
Dobré
19
Horšie
10
Zlé
18
O nás
Pánske vlasové štúdio v centre Brna. Za předem nezrušené rezervace, na které se nedostavíte, žádáme storno poplatek ve výšce 100 % ceny služby.