- mají rezervační systém, den před návštěvou lékaře pošlou upomínku - oceňuji při poměrně dlouhé čekací době
- velmi příjemná paní doktorka i sestřička
- ale hlavně - mám tady pocit, že se někdo upřímně zajímá a stará o moje zdraví
Jaroslav
27. prosince 2021
5 Perfektné
Jana
21. prosince 2021
5 Perfektné
Přístup paní doktorky i sestřičky.
Jitka
20. prosince 2021
5 Perfektné
Profesionální přístup paní doktorky i sestřičky.
Václav
20. prosince 2021
5 Perfektné
Radomír
20. prosince 2021
5 Perfektné
Včechno super, pani doktorka je zkrátka skvělá.
Ilona
16. prosince 2021
5 Perfektné
Odborné vyšetření, jak od sestričky, tak od paní doktorky Ruberové.Ochota a lidský přístup.