Chodím sem něco málo půl roku a vždy jsem naprosto spokojený. Jelikož se už nějaký ten pátek potýkam s kouty a ne vždy jsem odcházel z barberahopu spokojený s výsledkem, tak musím uznat, že se s tímto problémem popasoval opravdu dobře 💪 a se střihem vousů jsem spokojený pokaždé, co odcházím a ceny jsou více než přívětivé.
Zhrnutie recenzií
4.68 Perfektné(365)
Perfektné
309
Skvelé
24
Dobré
17
Horšie
6
Zlé
10
O nás
NK BarberShop – Přijďte a osvěžte svůj styl!
- “Vstup jako klient, odcházej jako král.”