S návštěvou u paní Nadi jsem byla jako vždy maximálně spokojená pro její vstřícnost, kreativitu, ochotu, vždy dokáže udělat střih k maximální spokojenosti. Děkuji R. Chytrová, Karviná
Veronika
30. října 2024
5 Perfektné
Naprosto profesionální. Vždy odcházíte naprosto spokojeni s výsledkem ♥️
Martina
29. října 2024
5 Perfektné
Marketa
18. října 2024
5 Perfektné
Martina
18. října 2024
5 Perfektné
barva,střih i přístup - vše precizní a úžasné
Milan
18. října 2024
5 Perfektné
Luboš
15. října 2024
5 Perfektné
Pavlína
15. října 2024
5 Perfektné
Úplně všechno bylo báječné!❣️
Ivana
9. října 2024
5 Perfektné
Dagmar
8. října 2024
5 Perfektné
Nejenže samozřejmě vše bylo v pořádku, ale navíc je to vždycky pro mne relax, kdy se poddávám laskavé péči a při příjemném povídání zapomínám na starosti...a nakonec ještě odcházím s pocitem, že jsem zase krásná!:-)
Zlatá Naďa!:-)