Dobrý střih na spodní části (kratší, jak jsem chtěl, ale druhý den, když jsem si představil, se moje vousy staly tvarem V, což mi moc nevyhovuje... Měl jsem Adele říct, že bych chtěl tvar U, ale směrem k ve tvaru V).
Zapomněl jsem Adéle zmínit, že jsem chtěl ještě trochu vyblednout boky vousů, takže konečný výsledek je na mně.
Zastřihovač byl na dotek dost horký, pravděpodobně kvůli celodenní práci zastřihovače.
Martin
13. október 2023
5 Perfektné
Martin
12. október 2023
5 Perfektné
Jaroslav
11. október 2023
5 Perfektné
David
10. október 2023
5 Perfektné
Martin
10. október 2023
5 Perfektné
Super, jako vždy
Jan
10. október 2023
5 Perfektné
Denča mě vždy skvěle ostříhá a má profesionální přístup. Těším se na další návštěvu.
Zhrnutie recenzií
4.96 Perfektné(1533)
Perfektné
1000+
Skvelé
31
Dobré
4
Horšie
4
Zlé
4
O nás
Gentlemani se nerodí, ale odcházejí od nás!
Zažij svůj nejlepší servis při stříhání vlasů a úpravě vousů již od roku 2016.