Дуже брудно на робочих місцях, інструменти не стерилізують. Я просила переробити мені нігті так як було дуже погано, в кінці результат мене не обрадував, але я вже спішила тому нічого не казала в друге.
Персонал хороший .
Van
21. jún 2025
5 Perfektné
Van
21. jún 2025
5 Perfektné
Van
21. jún 2025
5 Perfektné
Van
21. jún 2025
5 Perfektné
Natálie
21. jún 2025
5 Perfektné
Van
20. jún 2025
5 Perfektné
Marie
20. jún 2025
5 Perfektné
Van
20. jún 2025
5 Perfektné
Zhrnutie recenzií
4.67 Perfektné(816)
Perfektné
677
Skvelé
71
Dobré
27
Horšie
20
Zlé
22
O nás
Profesionální péče o nehty a pánské střihy v moderním designovém interiéru, kde se budete cítit skvěle a načerpáte pozitivní energii