Všem bych Péťu doporučila. Nejde jen o nehty, které má absolutně skvělé. Po 7 týdnech mi pořád držely a neměla jsem žádné odchlypy.
Péťa je absolutně skvělý člověk, se kterým se úžasně plýtvá časem. Je to skvělý relax, skvělý odpočinek a smích je proste zaručen.
Jsem neskutečně ráda, že jsem tenkrát po fiasku u Vietnamců skočila u ni ❤️
Jana
10. června 2026
5 Perfektné
Michaela
9. června 2026
5 Perfektné
Všechno hlavně přístup 👌
Michal
9. června 2026
5 Perfektné
Ľubica
9. června 2026
5 Perfektné
Opět mám nejhezčí nehty 🫠
Péťa je prostě skvělá!!!!
Zhrnutie recenzií
4.93 Perfektné(3109)
Perfektné
1000+
Skvelé
88
Dobré
17
Horšie
10
Zlé
15
O nás
Jsme rádi, že využíváte náš rezervační system a těšíme se na vaši návštěvu. Avšak při opakovaném nedostavení se v čas rezervace vám již nebude umožněno rezervovat si termín v našem salonu.
Platba v hotovosti nebo QR platbou.