Velmi profesionální přístup paní Belly, poradí, vysvětlí a je vidět, že jí tato práce baví. Po druhé mám od Belly krásný design na nehtech.
Ale musím říct, že i všichni ostatní jsou tam velmi milí a ochotní.
Ráda tento salon navštěvuji. Jsem velmi spokojená
Petr
24. května 2025
5 Perfektné
Tereza
22. května 2025
5 Perfektné
Matouš
20. května 2025
5 Perfektné
Sára
18. května 2025
5 Perfektné
Romana
18. května 2025
5 Perfektné
Eliska
18. května 2025
5 Perfektné
Trisha
18. května 2025
5 Perfektné
Perfect👌🏻
Zhrnutie recenzií
4.75 Perfektné(1014)
Perfektné
885
Skvelé
63
Dobré
31
Horšie
14
Zlé
21
O nás
Nabízíme služby pro manikúru, pedikúru, kadeřnictví, řasy a kosmetiku.