Nehty jsou hezky udělané, klasická manikúra s klasickým lakem, jen bych čekala, že dceři vydezinfikují ruce , což neproběhlo. V dnešní době si myslím, že je to nutnost.
Zhrnutie recenzií
4.75 Perfektné(1012)
Perfektné
884
Skvelé
63
Dobré
31
Horšie
14
Zlé
21
O nás
Nabízíme služby pro manikúru, pedikúru, kadeřnictví, řasy a kosmetiku.