Paní kadeřnice je velmi milá, profesionální a se střihem jsem spokojená.
Vladislava
2. června 2020
5 Perfektné
Kristýna
26. května 2020
5 Perfektné
Petra
21. května 2020
5 Perfektné
Petra
19. května 2020
5 Perfektné
Jaromir
16. května 2020
5 Perfektné
Erika
13. května 2020
5 Perfektné
Skvělý, profesionální přístup, všem doporučuji
Jana
11. května 2020
5 Perfektné
Všechno, kadeřnice je milá profesionál ve svém oboru všem doporučuji!!!!
Jana
13. března 2020
5 Perfektné
Odchazime s dcerou a synem nadseny :-) urcite tu nejsme naposledy
Zhrnutie recenzií
4.92 Perfektné(860)
Perfektné
815
Skvelé
31
Dobré
6
Horšie
2
Zlé
6
O nás
Pocházím z Prahy ,jsem vyučena u Hygie ,tříletý učební obor před 33 lety a stále se učím novým trendům .Více na Facebook kadeřnictví Blue nebo Instagram kadeřnictví _blue_.