skvělá, milá, šikovná kadeřnice, příjemné prostředí
jitka
14. máj 2021
5 Perfektné
Kateřina
13. máj 2021
5 Perfektné
Filip
12. máj 2021
5 Perfektné
10/10
Lucie
10. máj 2021
5 Perfektné
Paní jako vždy moooc příjemná, vlásky se v péči teto kadernice opět uzdravuji, skvělá péče .Děkuji
Pavel
10. máj 2021
5 Perfektné
Zhrnutie recenzií
4.91 Perfektné(858)
Perfektné
814
Skvelé
31
Dobré
6
Horšie
2
Zlé
6
O nás
Pocházím z Prahy ,jsem vyučena u Hygie ,tříletý učební obor před 33 lety a stále se učím novým trendům .Více na Facebook kadeřnictví Blue nebo Instagram kadeřnictví _blue_.