Příjemná kadeřnice, skvělý střih, který drží tvar. Doporučuji
Lenka
11. srpna 2021
5 Perfektné
Daniela
10. srpna 2021
5 Perfektné
Paní kadeřnice je velmi příjemná, poradí. Byla jsem spokojená :-).
Marie
10. srpna 2021
5 Perfektné
Alena
9. srpna 2021
5 Perfektné
Super. Vřele doporučuji. Přijdu znovu!
Zhrnutie recenzií
4.92 Perfektné(860)
Perfektné
815
Skvelé
31
Dobré
6
Horšie
2
Zlé
6
O nás
Pocházím z Prahy ,jsem vyučena u Hygie ,tříletý učební obor před 33 lety a stále se učím novým trendům .Více na Facebook kadeřnictví Blue nebo Instagram kadeřnictví _blue_.