Paní kadeřnice je velmi příjemná, se střihem i cenou jsme moc spokojeni a určitě kadeřnictví navštívíme znovu.
Petra
25. listopadu 2021
5 Perfektné
Všechno, jsem nadšená
Soňa
22. listopadu 2021
5 Perfektné
Zhrnutie recenzií
4.92 Perfektné(860)
Perfektné
815
Skvelé
31
Dobré
6
Horšie
2
Zlé
6
O nás
Pocházím z Prahy ,jsem vyučena u Hygie ,tříletý učební obor před 33 lety a stále se učím novým trendům .Více na Facebook kadeřnictví Blue nebo Instagram kadeřnictví _blue_.