Z navstevou tohto holicstvi som spokojny. Vysledkom bol dobry strih vlasov, barber, ktory ma strihal bol profesionalny, opytal sa co by som si predstavoval a odporucil mi upravy, aby vysledny uces vyhovoval a vypadal dobre. Odporucam a urcite sa vratim.
Martin
2021. december 30.
5 Perfektné
Jan
2021. december 27.
1 Zlé
Spatne oholena hlava i vousy, vyhozene penize. Musel jsem si toto upravit doma.
Franta
2021. december 23.
2 Horšie
Zhrnutie recenzií
4.77 Perfektné(82)
Perfektné
74
Skvelé
2
Dobré
2
Horšie
3
Zlé
1
O nás
Tradiční pánské holičství v moderním stylu, které si prostě zamilujete. Jedinečný osobní přístup, přátelská atmosféra a střihy vlasů i úprava vousů, které vám sednou.