Pedikúra byla skvělá, slečna byla neuvěřitelně milá, na vše se doptávala, celý proces byl moc příjemný, nic nebolelo ani nebylo nepříjemné. Slečna si i skvěle poradila s mými malinkými nehtíky, určitě jsem nebyla naposledy a vřele doporučuji. Obrovský bonus je také čistota, přímo před Vámi je vanička desinfikována, všechny nástroje jsou buď zcela nové nebo prošly důkladným procesem desinfekce. Za mě nejlepší pedikúra, na které jsem kdy byla.
Renata
2024. szeptember 19.
5 Perfektné
Radka
2024. szeptember 19.
5 Perfektné
Anna
2024. szeptember 19.
5 Perfektné
Radka
2024. szeptember 18.
5 Perfektné
Anežka
2024. szeptember 17.
5 Perfektné
Anežka
2024. szeptember 17.
5 Perfektné
Jitka
2024. szeptember 17.
5 Perfektné
Kristýna
2024. szeptember 16.
5 Perfektné
Zhrnutie recenzií
4.85 Perfektné(3451)
Perfektné
1000+
Skvelé
175
Dobré
84
Horšie
34
Zlé
19
O nás
Salón, který cílí na kvalitu péče, výsledku a nade vše ostatní dbá hlavně na úroveň poskytování služby! Můžete od nás očekávat pouze férový a vstřícný přístup k věci.
Komfort a spokojenost klienta, u nás leží na prvním místě. Děkujeme!
A Salon that cares about quality of work & service. Expect from us a very fair and honest approach.
Comfort and satisfaction is our top priority. Thank you!