Stříhal mě puberťák s naprostým nezájmem a výsledek naprosto otřesný... zubatý, hlava poškrábaná od narážení nástavce a totálně nesymetrický.
Doposud jsem byl spokojený, ale po této zkušenosti jsem jen nasr*ný.
Dana
30. júl 2025
5 Perfektné
Chválím za velmi milý přístup🙂….ostříhání super….doporučuji👍 DJ
Ondřej
30. júl 2025
5 Perfektné
Super obsluha jako vždy
Aleš
30. júl 2025
5 Perfektné
Skvělé prostředí, milá atmosféra a odcházel jsem jako vždy spokojen 🤗. Aleš
Šimon
29. júl 2025
5 Perfektné
Erik
29. júl 2025
5 Perfektné
Jako vždy super a ne jen výkon Pedra ale atmosféra super 👍
roman
28. júl 2025
5 Perfektné
VŠe
Zhrnutie recenzií
4.88 Perfektné(2538)
Perfektné
1000+
Skvelé
82
Dobré
36
Horšie
16
Zlé
28
O nás
Jsme rodinné holičství Otec a Syn , která preferuje osobní a individuální přístupu ke každému z vás.
Já 53letý master barber s dlouholetou zkušeností
& tým barberů pod mým vedením
= skvělý servis kde se o Vás 100% postaráme
Vždy vám přizpůsobíme rezervaci na vámi žádaný termín.