Velmi spokojený. Skvělá domluva, ochota a střih ještě lepší, než podle představ. Vřele doporučuji.
Petr
2025. augusztus 15.
5 Perfektné
skvělé a perfektní jako vždy! moc děkuji a doporučuji :)
Róbert
2025. augusztus 15.
5 Perfektné
Marcel
2025. augusztus 14.
5 Perfektné
Petr
2025. augusztus 14.
5 Perfektné
Super přístup a úroveň
Kamo
2025. augusztus 14.
5 Perfektné
Zhrnutie recenzií
4.88 Perfektné(2538)
Perfektné
1000+
Skvelé
82
Dobré
36
Horšie
16
Zlé
28
O nás
Jsme rodinné holičství Otec a Syn , která preferuje osobní a individuální přístupu ke každému z vás.
Já 53letý master barber s dlouholetou zkušeností
& tým barberů pod mým vedením
= skvělý servis kde se o Vás 100% postaráme
Vždy vám přizpůsobíme rezervaci na vámi žádaný termín.