pani ivett jako vždy super a krasně me ostřihala spokojenost
Jakub
22. január 2026
5 Perfektné
Aleš
22. január 2026
5 Perfektné
Martin
22. január 2026
5 Perfektné
Vít
22. január 2026
5 Perfektné
Vítězslav
22. január 2026
5 Perfektné
Zhrnutie recenzií
4.88 Perfektné(2529)
Perfektné
1000+
Skvelé
82
Dobré
36
Horšie
16
Zlé
27
O nás
Jsme rodinné holičství Otec a Syn , která preferuje osobní a individuální přístupu ke každému z vás.
Já 53letý master barber s dlouholetou zkušeností
& tým barberů pod mým vedením
= skvělý servis kde se o Vás 100% postaráme
Vždy vám přizpůsobíme rezervaci na vámi žádaný termín.