Skvělý přístup a super stříhání proste vše super dekuji
Daniel
2026. február 3.
5 Perfektné
Skvělá zkušenost!
Velmi šikovná začínající barber kadeřnice s profesionálním přístupem. Hned od začátku působí příjemně, umí poradit a dává si opravdu záležet na detailech. Střih dopadl skvěle a celková atmosféra byla uvolněná a přátelská. Je vidět, že má talent a chuť se dál zlepšovat. Určitě doporučuji a rád se vrátím.
Matouš
2026. február 3.
5 Perfektné
jan
2026. február 2.
5 Perfektné
Jiří
2026. február 2.
4 Skvelé
Zhrnutie recenzií
4.88 Perfektné(2529)
Perfektné
1000+
Skvelé
82
Dobré
36
Horšie
16
Zlé
27
O nás
Jsme rodinné holičství Otec a Syn , která preferuje osobní a individuální přístupu ke každému z vás.
Já 53letý master barber s dlouholetou zkušeností
& tým barberů pod mým vedením
= skvělý servis kde se o Vás 100% postaráme
Vždy vám přizpůsobíme rezervaci na vámi žádaný termín.