Do tohoto Barber shopu chodím pravidelně. Dnes opět u Filipa. Je velmi šikovný, milý a pozorný. Pod jeho rukama se vždy cítím skvěle a opečovávaný. Ostříhal mě a vousy upravil (včetně barvení) přesně podle mých představ. Těším se na další návštěvu a děkuji za skvělou péči.
Tomáš
25. dubna 2026
5 Perfektné
David
24. dubna 2026
5 Perfektné
Pavel
24. dubna 2026
5 Perfektné
Alex
24. dubna 2026
3 Dobré
Jiří
24. dubna 2026
5 Perfektné
Štěpán
24. dubna 2026
5 Perfektné
Zhrnutie recenzií
4.9 Perfektné(6633)
Perfektné
1000+
Skvelé
262
Dobré
81
Horšie
28
Zlé
40
O nás
V naší péči barbershopu si odpočinete a získáte nový vzhled. Budete mít pocit znovuzrození.