Abdul je jediný barbar, který pochopil, jak chci stříhat bez dalšího přemlouvání, že by to mělo být jinak to skvěle provedl.
marek
27. ledna 2026
5 Perfektné
Miroslav
27. ledna 2026
5 Perfektné
Petr
27. ledna 2026
5 Perfektné
Lukas
26. ledna 2026
1 Zlé
Igor
23. ledna 2026
4 Skvelé
Max
23. ledna 2026
5 Perfektné
Martin
23. ledna 2026
5 Perfektné
Eva
22. ledna 2026
5 Perfektné
Krasná příjemná recepční, profik Jakub, prostředí, laskavost, Tom a všichni ostatní
Zhrnutie recenzií
4.92 Perfektné(4123)
Perfektné
1000+
Skvelé
130
Dobré
33
Horšie
19
Zlé
15
O nás
Vážení zákazníci, jmenuji se Jakub Bubelíny a jsem holič. Za posledních 10 let jsem ostříhal a oholil přes 6 tisíc klientů. Vždycky jsem byl perfekcionista a nikdy jsem se nespokojil s něčím, co bylo "jen dobré". Svou práci beru vážně a tak do ní dávám vše. Proto jsem se rozhodl otevřít svůj barber shop, kde kvalita je na prvním místě a kde se můžu zaručit za vše, co se Vám u nás dostane – od příjemného prostředí,úrovně služeb, až po kvalitu rumu a whisky. Těším se na vaši návštěvu.