Přišel jsem o 5 minut později a od barbera jsem si vyslechl, jak chodím hrozně pozdě bez jakéhokoliv jiného pozdravu. Samotny střih špatný není, ale zákaznický servis od barbera = 0, od komunikace po celkovou atmosféru. Musím dodat, že jsem se slečně na recepci do telefonu omluvil (ta taky byla příjemná) a i přes to přišlo tohle. Příští návštěvu budu dost zvažovat.
Jan
2026. április 8.
5 Perfektné
Super jako vždy
Marek
2026. április 8.
5 Perfektné
Patrick
2026. április 8.
5 Perfektné
Matej
2026. április 8.
5 Perfektné
Petr
2026. április 3.
5 Perfektné
Zhrnutie recenzií
4.92 Perfektné(4112)
Perfektné
1000+
Skvelé
130
Dobré
33
Horšie
19
Zlé
15
O nás
Vážení zákazníci, jmenuji se Jakub Bubelíny a jsem holič. Za posledních 10 let jsem ostříhal a oholil přes 6 tisíc klientů. Vždycky jsem byl perfekcionista a nikdy jsem se nespokojil s něčím, co bylo "jen dobré". Svou práci beru vážně a tak do ní dávám vše. Proto jsem se rozhodl otevřít svůj barber shop, kde kvalita je na prvním místě a kde se můžu zaručit za vše, co se Vám u nás dostane – od příjemného prostředí,úrovně služeb, až po kvalitu rumu a whisky. Těším se na vaši návštěvu.