Lukáš je profesionál ve svém oboru, vždy od něj odcházím klidná a spokojená s výsledkem🔥🫶Pedikúru Tina dělá také velmi profesionálně😍💥 Vřele doporučuji!
Lucie
21. apríl 2026
5 Perfektné
Preciznost
Dita
19. apríl 2026
5 Perfektné
Hana
18. apríl 2026
5 Perfektné
Lenka
17. apríl 2026
5 Perfektné
Kim
17. apríl 2026
5 Perfektné
Spokojená jako vždy
Terezie
16. apríl 2026
4 Skvelé
Iveta
16. apríl 2026
2 Horšie
Bohužel tentokrát hrozné, tlusté, hrbolaté , nezapilované nehty ,kùžička nic, bohužel nemám zatím čas jít znovu, ale co nejdříve musím, protože se některé nehty budou odlupovat