Naprostá spokojenost. Tentokrát jsem byla na manikúře i pedikúře.
Irena
30. července 2024
5 Perfektné
Ludmila
29. července 2024
5 Perfektné
Pečlivost, šikovnost, hezké a milé prostředí.
Zhrnutie recenzií
4.99 Perfektné(441)
Perfektné
437
Skvelé
4
Dobré
0
Horšie
0
Zlé
0
O nás
ZA NEDODRŽENÍ TERMÍNU BEZ OMLUVY SI ÚČTUJI 100% Z CENY SLUŽBY!!!! Péčí o ruce a nohy se věnuji již 16 let, jsem bývalá zdravotní sestra a nyní pracuji jako manikerka-pedikerka.